TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW
- zawody odbędą się w dniach 16-17 czerwiec 2017 roku na kanale zrzutowym Elektrowni Połaniec w miejscowości Tursko Małe
- zbiórka i zapisy zawodników w dniu 16 czerwiec od godziny 1030 do 1200 (duże topole nad kanałem)
- otwarcie zawodów godz. 12:15
- losowanie stanowisk do godz. 12:30
- wyjazd na łowiska godz. 13:00
- rozpoczęcie łowienia godz. 13:30
- koniec łowienia w dniu 17 czerwiec o godz. 10:00
SĘDZIA GŁÓWNY ZAWODÓW
Jarosław Rybicki
GŁÓWNA KOMISJA SĘDZIOWSKA
Sędziowie klasy okręgowej:
Jarosław Rybicki
Chmielowiec Wiesław
ORGANIZATOR
Koło PZW nr 32 przy Elektrowni w Połańcu
CEL ZAWODÓW
popularyzacja wędkarstwa jako formy rekreacji i wypoczynku
UCZESTNICTWO
- w zawodach mogą uczestniczyć wędkarze urodzeni w 1999 roku i starsi
- w zawodach uczestniczą trzyosobowe drużyny zgłoszone imiennie przed zawodami
- zgłoszenie drużyn do dnia 9 czerwca 2017 roku
- koszt udziału wynosi 360 zł od drużyny + 60 zł od każdej osoby towarzyszącej
- koszt udziału należy dokonać do dnia 12 czerwca 2017 roku na poniższe konto:
Polski Związek Wędkarski Koło nr 32 w Połańcu
Bank Spółdzielczy w Połańcu ul. Żapniowska 1
92 9425 0008 0000 0912 2004 0001
KONTAKT Z ORGANIZATOREM
Prezes Koła:
Jarosław Rybicki
tel. 608 108 365
V-ce Prezes ds. sportu:
Krzysztof Kaczmarczyk
tel.608 864 722
Skarbnik Koła:
Piotr Chmielowiec
tel. 516 820 356
PUNKTACJA
- najkrótsza ryba zgłoszona komisji sędziowskiej powinna mieć 20 cm długości (przy zachowaniu wymiarów i okresów ochronnych).
Za zgłoszenie ryb niewymiarowych lub krótszych niż 20 cm będą przyznawane punkty karne.
- punktuję się tylko wagę ryb (1 gram – 1 punkt) prowadząc osobno klasyfikację drużynową i indywidualną.
- do klasyfikacji drużynowej zalicza się sumę punktów zawodników w klasyfikacji indywidualnej.
NAGRODY
- indywidualne: I-III puchar
- drużynowo: I-III puchar
- indywidualnie od 1 do 20 miejsca nagrody rzeczowe
- nagrody niespodzianki
UWAGI
- organizator nie ponosi odpowiedzialności za straty materialne wynikłe w trakcie trwania zawodów.
- zawodnicy ubezpieczeni są grupowo na koszt organizatora
- na stanowiskach wolno rozbijać namioty, palić ognisko.
- w czasie trwania zawodów wszyscy winni znajdować się na swoich stanowiskach.
- drużyny pozostawiają stanowiska czyste.
- uczestnicy zawodów w dniu 16 czerwca otrzymują gorący posiłek, a 17 czerwca gorący obiad.
KOMITET ORGANIZACYJNY
Jarosław Rybicki
Krzysztof Kaczmarczyk
Piotr Chmielowiec
Stefan Bryła
Janusz Janikowski
Adam Ryjo
Grzegorz Ścisłowski
Mariusz Wiszniewski
Roman Woś