ZBIORCZA KLASYFIKACJA NA “WĘDKARZA ROKU” 2017 KOŁA NR 39 “MIECHOCIN” |
||||||||||||
Lp. | Nazwisko i Imię | Data i rodzaj zawodów | Punktacja ogólna | Uwagi | ||||||||
22.01.17 | 19.02.17 | 23.04.17 | 07.05.17 | 11.06.17 | 17/18.06.17 | 27.08.17 | 10.09.17 | 24.09.17 | ||||
Podl.MK | Podl. Tow | Spł Tow | Spł.MK | Much.MK | Nocne Tow | Spin MK | Puchar Prezesa | Spin Tow | ||||
1 | Baran Sławomir | 15 | 15 | |||||||||
2 | Biernat Mirosław | 1 | 1 | |||||||||
3 | Broda Andrzej | 12 | 6 | 18 | ||||||||
4 | Cal Wiesław | 1 | 6 | 1 | 1 | 7 | 2 | 3 | 21 | |||
5 | Cena Piotr | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
6 | Chrząszcz Krzysztof | 1 | 1 | |||||||||
7 | Ciach Sebastian | 1 | 1 | |||||||||
8 | Cyrkun Wiesław | 7 | 15 | 12 | 12 | 15 | 12 | 73 | ||||
9 | Czernikowski Andrzej | 1 | 1 | |||||||||
10 | Czerwonka Waldemar | 1 | 1 | 5 | 1 | 8 | ||||||
11 | Danielewicz Jan | 1 | 1 | |||||||||
12 | Dąbek Dawid | 1 | 1 | |||||||||
13 | Dąbek Lucjan | 4 | 1 | 4 | 4 | 13 | ||||||
14 | Dróżdż Andrzej | 1 | 5 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 21 | |||
15 | Dryło Wirgiliusz | 1 | 1 | 2 | ||||||||
16 | Dziadura Eugeniusz | 1 | 12 | 1 | 1 | 1 | 16 | |||||
17 | Dziadura Łukasz | 1 | 1 | |||||||||
18 | Gajda Krzysztof | 1 | 1 | 6 | 8 | 8 | 24 | |||||
19 | Godzina Zbigniew | 1 | 1 | |||||||||
20 | Grzych Paweł | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | ||||||
21 | Hełmecki Henryk | 1 | 1 | |||||||||
22 | Jadach Roman | 4 | 4 | |||||||||
23 | Kalinka Andrzej | 10 | 1 | 1 | 1 | 13 | ||||||
24 | Kałdon Paweł | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
25 | Klimek Adam | 1 | 1 | |||||||||
26 | Kondracki Oskar | 1 | 15 | 16 | ||||||||
27 | Kopeć Janusz | 1 | 1 | 2 | 10 | 1 | 1 | 1 | 4 | 21 | ||
28 | Kopeć Patryk | 1 | 1 | |||||||||
29 | Kotulski Mariusz | 10 | 1 | 11 | ||||||||
30 | Kozioł Zbigniew | 12 | 4 | 1 | 7 | 24 | ||||||
31 | Król Robert | 1 | 3 | 4 | ||||||||
32 | Król Wojciech | 1 | 1 | |||||||||
33 | Kruk Dariusz | 1 | 1 | |||||||||
34 | Kulig Wojciech | 4 | 1 | 1 | 1 | 7 | ||||||
35 | Kuszaj Leonard | 2 | 1 | 3 | ||||||||
36 | Lasota Adrian | 12 | 6 | 10 | 15 | 15 | 1 | 59 | ||||
37 | Majsak Zbigniew | 4 | 4 | |||||||||
38 | Matusiak Gustaw | 1 | 1 | |||||||||
39 | Michno Witold | 1 | 1 | |||||||||
40 | Mroczek Sławomir | 10 | 1 | 10 | 1 | 8 | 30 | |||||
41 | Nasternak Grzegorz | 1 | 4 | 1 | 8 | 1 | 1 | 16 | ||||
42 | Nowak Bronisław | 1 | 4 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14 | ||
43 | Obierak Marek | 4 | 4 | 8 | ||||||||
44 | Ordon Lesław | 15 | 8 | 7 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 50 | ||
45 | Polit Radosław | 1 | 1 | |||||||||
46 | Półtorak Tadeusz | 1 | 1 | 6 | 1 | 9 | ||||||
47 | Rudnicki Leszek | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 18 | |||
48 | Skuza Piotr | 10 | 15 | 1 | 7 | 15 | 2 | 10 | 10 | 70 | ||
49 | Szczytyński Michał | 1 | 1 | |||||||||
50 | Szyszka Arkadiusz | 3 | 1 | 4 | ||||||||
51 | Ślęzak Krzysztof | 1 | 12 | 1 | 1 | 10 | 25 | |||||
52 | Tarnawski Jerzy | 8 | 7 | 8 | 15 | 5 | 1 | 12 | 2 | 58 | ||
53 | Walkowski Stanisław | 1 | 1 | 1 | 3 | |||||||
54 | Wilk Czesław | 1 | 1 | |||||||||
55 | Wojnarowski Leszek | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 | 1 | 4 | 19 | |||
56 | Woźna Wanda | 1 | 1 | 2 | ||||||||
57 | Wróblewski Gabriel | 1 | 6 | 7 | ||||||||
58 | Zagórski Grzegorz | 1 | 1 | |||||||||
59 | Zdyrski Marek | 1 | 7 | 1 | 9 | |||||||
Ilość zawodników startujących w zawodach | 19 | 12 | 14 | 26 | 8 | 30 | 12 | 27 | 16 | |||
Kolor czerwony – punkty za sędziowanie |