Nowa Dęba, 12 marca 2014 r.

 

Spotkanie organizacyjne Ośrodka Edukacji Wędkarskiej

 

W dniu 12 marca w lokalu Koła PZW nr 12 w Nowej Dębie odbyło się spotkanie organizacyjne uczestników zakwalifikowanych do udziału w pracach Ośrodka Edukacji Wędkarskiej.

 

W spotkaniu udział wzięło 17 najmłodszych adeptów wędkarstwa którzy przybyli na spotkanie wraz z rodzicami.
Ze strony Koła PZW nr 12 w Nowej Dębie w spotkaniu uczestniczyła kadra szkoląca Ośrodka w osobach: Czusz Krzysztof, Zöllner Robert, Zöllner Piotr, Bernaszewski Edward, Pręga Stanisław i Puła Szymon.

 

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu Koła Kol. Krzysztof Czusz. Na wstępie powitał przybyłych na spotkanie zakwalifikowanych do udziału w pracach Ośrodka Edukacji Wędkarskiej najmłodszych adeptów wędkarstwa i ich rodziców oraz przedstawił podstawowe wiadomości dotyczące działalności Ośrodka.

 

Podczas dyskusji ustalono, że zajęcia teoretyczne przeprowadzane będą w piątki, pierwsze zajęcia odbędą się dnia 21 marca – początek o godzinie 18 a zajęcia praktyczne nad wodą w soboty.

 

Kolega Pręga Stanisław zapoznał uczestników zakwalifikowanych do udziału w pracach Ośrodka oraz ich rodziców z „Regulaminem Ośrodka Edukacji Wędkarskiej" a Kolega Robert Zöllner z planem zajęć teoretycznych i ich tematyką.

 

Na zakończenie spotkania rodzice podpisali niezbędne dokumenty wyrażając tym samym zgodę na udział swoich dzieci na uczestnictwo w pracach Ośrodka Edukacji Wędkarskiej oraz akceptując przedstawione na spotkaniu zasady funkcjonowania Ośrodka.

 

Krzysztof Czusz – Prezes Zarządu Koła PZW nr 12 w Nowej Dębie

  • 01_spotkanie_organizacyjne
  • 02_spotkanie_organizacyjne
  • 03_spotkanie_organizacyjne
  • 04_spotkanie_organizacyjne
  • 05_spotkanie_organizacyjne