Przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyły się organizowane każdego roku zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Imprezę objął patronatem Burmistrz Sandomierza Marek Bronkowski, który zaszczycił uczestników osobistym przybyciem i wręczeniem wszystkim uczestnikom upominków i słodyczy ufundowanych przez licznych sponsorów którymi byli: Urząd Miasta Sandomierza, Okręg PZW w Tarnobrzegu, Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz", Sklep Wędkarski "Lozko Fishing-Trabucco", Pizzeria "Alternatywa", Lodziarnia Roberta Kalinki "Na małym rynku", oraz oczywiście nasze koło wędkarskie.

Ryby tego dnia nie brały zbyt dobrze, pomimo tego udało się złowić kilka ładnych okazów. Największą złowioną tego dnia rybą był karp o wadze ponad 2 kg. złowiony przez Wiktorię Bidas, dla której była to "ryba życia". Po zakończeniu zawodów i życzeniach złożonych przez Prezesa Koła wszystkim dzieciom z okazji ich święta, przyszedł czas na podziękowania dla działaczy naszego koła za wkład i poświęcenie w popularyzację wędkarstwa wśród najmłodszych, które złożył Burmistrz Bronkowski, wręczając upominki zasłużonym działaczom Koła PZW nr33 w Sandomierzu: Andrzejowi Trębickiemu, Piotrowi Mrozowi, Danielowi Chmielewskiemu, Bogusławowi Jaroszowi, Łukaszowi Tetrowi, Jackowi Bryle, Marcinowi Świerkuli.

  • 01_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 02_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 03_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 04_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 05_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 06_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 07_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz
  • 08_dzien_dziecka_kolo_33_sandomierz