Wędkarz Roku Koła nr 39 "Miechocin"

 

Lp. Nazwisko i Imię Data i rodzaj zawodów                 Punktacja ogólna Uwagi  
  22.01.17 19.02.17 23.04.17 07.05.17 11.06.17 17/18.06.17 27.08.17 10.09.17 24.09.17      
  Podl.MK Podl. Tow Spł Tow Spł.MK Much.MK Nocne Tow Spin MK Puchar Prezesa Spin Tow      
1 Biernat Mirosław     1             1    
2 Cal Wiesław 1 6 1 1   7       16    
3 Cena Piotr 1   1 1           3    
4 Cyrkun Wiesław 7   15 12           34    
5 Czernikowski Andrzej     1             1    
6 Czerwonka Waldemar     1 1           2    
7 Dąbek Dawid     1             1    
8 Dąbek Lucjan 4 1       1
      6    
9 Dróżdż Andrzej 1 5 5 5   1       17    
10 Dryło Wirgiliusz     1     1       2    
11 Dziadura Eugeniusz 1   12 1   1       15    
12 Dziadura Łukasz 1                 1    
13 Gajda Krzysztof 1 1   6   8       16    
14 Godzina Zbigniew 1                 1    
15 Grzych Paweł     1 1   1       3    
16 Hełmecki Henryk     1             1    
17 Kalinka Andrzej     10 1   1       12    
18 Kondracki Oskar     1             1    
19 Kopeć Janusz 1   1 2  10 1       15    
20 Król Robert     1     3       4    
21 Król Wojciech     1             1    
22 Kulig Wojciech     4 1   1       6    
23 Kuszaj Leonard     2             2    
24 Lasota Adrian 12   6 10   15       43    
25 Majsak Zbigniew     4             4    
26 Matusiak Gustaw     1             1    
27 Mroczek Sławomir   10 1             11    
28 Nasternak Grzegorz 1 4 1 8   1       15    
29 Nowak Bronisław 1 4 1    1 1       8    
30 Obierak Marek 4        4
        8    
31 Ordon Lesław 15 8 7 3  5 4       42    
32 Półtorak Tadeusz     1 1   6       8    
33 Rudnicki Leszek 6 1 1 1   1       10    
34 Skuza Piotr 10 15 1 7  15 2       50    
35 Szyszka Arkadiusz     3 1           4    
36 Ślęzak Krzysztof 1 12   1           14    
37 Tarnawski Jerzy 8 7 8 15   5       43    
38 Walkowski Stanisław     1 1   1       3    
39 Wilk Czesław     1             1    
40 Wojnarowski Leszek 1 1 1 1   10       14    
41 Wróblewski Gabriel     1    6         7    
42 Broda Andrzej           1       1    
43 Krul Dariusz           1       1    
44 Michno Witold           1       1    
45 Kołdon Paweł           1       1    
46 Zdyrski Marek       1  7         8    
47 Jadach Roman       4           4    
48 Kozioł Zbigniew          12 1       13    
49 Woźna Wanda           1       1    
50 Chrząszcz Krzysztof           1       1    
51 Danielicz Jan           1       1    
52 Polit Radosław           1       1    
53 Kotulski Marjusz          10         10    
                       
                       
                       
                       
                       
  Ilość zawodników startujących w zawodach                        
  Kolor czerwony – punkty za sędziowanie