W dniu 01.06.2014 r. na Stawach Zwierzyniec odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

W zmaganiach wzięło udział 94 młodych wędkarzy.

Po zakończeniu łowienia dzieciaki mogły zjeść ciepłą kiełbaskę z grilla.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnobrzega oraz Okręg PZW w Tarnobrzegu.

Organizotorem zawodów był Okręg PZW oraz Koło Nr 2 "Przywiśle"

1 czerwca 2014 r. odbyły się coroczne zawody z okazji Dnia Dziecka. Swoje święto z wędką w ręku, postanowiło spędzić 32 najmłodszych, oczywiście wraz z rodzicami. Wynik w tej rywalizacji nie był istotny, najważniejsza była dobra zabawa i wspólnie spędzony czas. Dzięki Urzędowi Miasta Sandomierz oraz sponsorom wszystkie dzieci otrzymały upominki, a laureaci pamiątkowe statuetki. Atrakcją był pokaz sprzętu firmy Dragon Polska, która to firma ufundowała również upominki dla naszych milusińskich. Nad wodą można było wypróbować wędziska, kołowrotki, oraz przynęty Dragona, Ryobi oraz Okuma, przygotowane na rok 2014. Swoją obecnością zaszczycił nas również V-ce Prezes ZO PZW w Tarnobrzegu Pan Krzysztof Czusz, za co serdeczne podziękowania składa Zarząd Koła.
Upominki ufundowali także: Lozko-Fisching, Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego "Sandomierz", Lodziarnia na "Małym Rynku" w Sandomierzu.
Upominki wręczali: V-ce Przewodniczący Rady Miasta Pan Andrzej Bolewski, Przedstawiciel Dragon Polska Pan Waldemar Ptak, V-ce Prezes ZO PZW w Tarnobrzegu Krzysztof Czusz.

W dniu 31 maja na „Zalewie" w Nowej Dębie zorganizowaliśmy w tym roku już 25 zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.
W zawodach ogółem startowało 39 zawodników dzielnie wspieranych przez rodziców i opiekunów.
W poszczególnych grupach wiekowych pierwsze trzy miejsca zajęli: