INFORMUJEMY,
że od dnia 10 kwietnia 2017 r.
nie ma możliwości nabycia zezwolenia na połów ryb w Jeziorze Tarnobrzeskim
w MARINIE TARNOBRZEG - stanicy żeglarskiej nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Zapraszamy Gospodarstwa Rybackie do składania ofert na materiał zarybieniowy jaki oferują w 2017 roku.

Oferta powinna zawierać:

wykaz gatunków, sortymentów, ilość oferowanego materiału zarybieniowego, jego cenę brutto wraz z transportem do miejsc zarybień i przewidywany termin odbioru ryb.

Informujemy, że w dniach 4-5 kwietnia br. zarybione karpiem kroczkiem i trzylatkiem zostaną niemal wszystkie zbiorniki Naszego Okręgu z pominięciem Zalewu Wilcza Wola, Jeziora Tarnobrzeskiego i Stawu Nr 2 w Jeziórku.
W związku z powyższym na większości z nich wprowadzone zostaną zakazy wędkowania lub zakazy zabierania złowionych ryb.

Informujemy, że dnia 27 marca 2017 r. o godzinie 17:00 w siedzibie Zarządu Okręgu PZW w Tarnobrzegu ul. Przy Zalewie 2 przeprowadzone zostanie szkolenie sędziów i na sędziów dyscyplin wędkarskich.
Będzie można uzyskać klasę podstawową oraz podnieść na okręgową i krajową.
Wszystkie osoby chcące podczas szkolenia podnieść klasę z okręgowej na krajową proszone są o pilny kontakt z Biurem Zarządu Okręgu pod nr telefonu 15 822 46 47 wew. 24.

Zarząd Koła PZW nr 3 "Rozwadów" w Stalowej Woli, informuje wędkarzy, że w dniu 29.04.2017 r. odbędą się zawody w dyscyplinie gruntowej.

Zbiórka zawodników przy zbiorniku Wysoki wał w Zbydniowie o godz. 6:00.

Regulamin zawodów dostępny w siedzibie koła i na stronie internetowej koła.

Składka stanowiąca udział w kosztach organizacji zawodów wynosi 20 zł.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 26 kwietnia 2017 r. w siedzibie koła lub tel. 600 440 611


Za Zarząd
wiceprezes
Hieronim Karbarz

Informujemy wędkarzy, że Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach w ramach porozumienia międzyokręgowego udostępnia do wędkowania dla członków Okręgu PZW w Tarnobrzegu ZBIORNIK GOLEJÓW.

Pod wspólną banderą – łączy nas Wisła

 

O tym, że Wisła jest wspólnym mianownikiem dla ludzi z pasjami wodniackimi, przyrodniczymi czy wędkarskimi to fakt. Z tej oto przyczyny, pod wspólną banderą powstaje bardzo ciekawa inicjatywa związana z rzeką Wisłą. Inicjatorem partnerstwa jest Fundacja Fundusz Lokalny SMK, która swe działania statutowe skupia głównie w widłach Wisły i Sanu ale też propaguje współpracę, jako metodę zmiany. Dodatkowym argumentem i motorem działań dla partnerstwa jest ustanowienie roku 2017 – Rokiem Rzeki Wisły.

PRZYPOMINAMY !!!
Z związku z ustanowieniem obrębu ochronnego na:
rzece Wisła od km 269+800 do km 272+100 w okresie od 1 grudnia do 31 marca każdego roku (od czwartej tamy poniżej mostu drogowego w Sandomierzu i 100 m poniżej ujśca rz. Trześniówka),