ZBIORCZA KLASYFIKACJA NA “WĘDKARZA ROKU” 2018 KOŁA NR 39 “MIECHOCIN”
Lp. Nazwisko i Imię Data i rodzaj zawodów Punktacja ogólna Miejsce
  25.02.18 18.02.18 07.04.18 22.04.18 06.05.18 10.06.18 16/17.06.18 12.08.18  26.08.18  30.09.18    
  Podl. MK Podl.Tow Spł. Tow Fed. MK Spł. MK Much.MK Nocne Tow Spin. MK  Jubileusz Koła Puchar Prezesa Spin.Tow    
1 Baran Ryszard
2 Baran Sławomir
3 Białek Rafał 1 8 1 10
4 Biernat Mirosław 1 1
5 Błasiak Edward
6 Broda Andrzej 3 3
7 Brzozowski Bolesław 1 1
8 Cal Wiesław 12 7 19
9 Cena Piotr
10 Chrząszcz Krzysztof 8 8
11 Chwałek Mariusz 2 15 4 8 29
12 Ciach Sebastian 1 1
13 Cygan Filip 1 1
14 Cyrkun Wiesław 6 8 15 15 44
15 Czernikowski Andrzej 1 1
16 Czerwonka Waldemar 1 12 13
17 Danielewicz Jan 1 1 2
18 Dąbek Lucjan
19 Dereń Zbigniew 1 4 5
20 Dróżdż Andrzej 10 7 6 3 26
21 Dróżdż Piotr
22 Dziadura Eugeniusz 1 5 6
23 Dziadura Łukasz 1 1
24 Gajda Krzysztof 1 1 1 1 4
25 Godzina Zbigniew
26 Grzych Paweł 1 1
27 Jakuszewski Wojciech
28 Kalinka Andrzej
29 Kałdon Paweł 1 1
30 Kilijański Janusz
31 Klimek Adam 1 1
32 Kochański Marek
33 Kondracki Dariusz
34 Kondracki Oskar
35 Kopeć Janusz 1 1 3 4 10 19
36 Kopeć Patryk
37 Kosiorowski Jerzy
38 Kowalczyk Krzysztof 1 1
39 Kozioł Zbigniew 15 15
40 Król Robert
41 Król Wojciech
42 Kulig Wojciech 4 1 4 2 11
43 Kuszaj Leonard
44 Kutowski Piotr
45 Lasota Adrian 1 12 12 10 35
46 Łuczak Krzysztof
47 Majcher Jerzy 2 2
48 Majsak Zbigniew 1 1
49 Matusiak Gustaw
50 Michno Maciej
51 Mroczek Sławomir 8 8
52 Nasternak Grzegorz 7 1 1 9
53 Nowak Artur
54 Nowak Bronisław 1 1 2
55 Obierak Marek 4 1 4 9
56 Ordon Lesław 5 6 1 7 12 31
57 Pięta Mariusz 1 1
58 Popieluch Wiesław
59 Półtorak Tadeusz 1 1 1 3
60 Przybyło Bogdan
61 Rączkowski Adam
62 Rudnicki Leszek 1 1 1 3
63 Sipora Roman
64 Skuza Piotr 15 5 10 5 35
65 Starz Andrzej 1 1
66 Starz Jakub 1 1
67 Starz Michał 1 1
68 Styś Józef
69 Szczytyński Michał 1 1
70 Szopiński Jan 1 1 1 3
71 Ślęzak Krzysztof 3 1 1 5
72 Tarnawski Jerzy 4 4
73 Walkowski Stanisław
74 Wiktorowski Mirosław 1 1
75 Wilk Dawid
76 Wojnarowski Leszek 1 10 2 6 19
77 Wołoszyn Paweł 1 1
78 Woźna Wanda 1 1
79 Zdyrski Marek 4 7 11
80 Zioło Bogusław 1 1
81
82
Ilość startujących zawodników  17 41 19 16 5 98