OGŁOSZENIE

 

W DNIU 29.07.2018 NA KANALE WYLOTOWYM Z ZALEWU ,,JEZIORO TARNOBRZESKIE”

ODBĘDĄ SIĘ TOWARZYSKIE SPŁAWIKOWO - GRUNTOWE ZAWODY WĘDKARSKIE

DLA SENIORÓW (50+) KOŁA NR 39 „MIECHOCIN.

ZAWODY ODBYWAJĄ SIĘ NA DWIE WĘDKI ZGODNIE Z REGULAMINEM A.P.R, RYBY DO WAGI MIN. 20 CM

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ. 600 PRZY PIERWSZYM PRZEPUŚCIE

SKŁADKA CZŁONKOWSKA BĘDĄCA UDZIAŁEM W KOSZTACH ORGANIZACJI ZAWODÓW WYNOSI 10 ZŁ.

ZAPISY DO 27.07.2018 R.

ZAPRASZAMY CZŁONKÓW KOŁA DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ZAWODACH

 

INFORMACJE TEL. 668 055 381, 502 410 731

Podkategorie

ZBIORCZA KLASYFIKACJA NA “WĘDKARZA ROKU” 2017 KOŁA NR 39 “MIECHOCIN”
                         
                         
Lp. Nazwisko i Imię Data i rodzaj zawodów Punktacja ogólna Uwagi
22.01.17 19.02.17 23.04.17 07.05.17 11.06.17 17/18.06.17 27.08.17 10.09.17 24.09.17
Podl.MK Podl. Tow Spł Tow Spł.MK Much.MK Nocne Tow Spin MK Puchar Prezesa Spin Tow
1 Baran Sławomir                 15 15  
2 Biernat Mirosław     1             1  
3 Broda Andrzej           12   6   18  
4 Cal Wiesław 1 6 1 1   7   2 3 21  
5 Cena Piotr 1   1 1           3  
6 Chrząszcz Krzysztof           1       1  
7 Ciach Sebastian       1           1  
8 Cyrkun Wiesław 7   15 12     12 15 12 73  
9 Czernikowski Andrzej     1             1  
10 Czerwonka Waldemar     1 1       5 1 8  
11 Danielewicz Jan           1       1  
12 Dąbek Dawid     1             1  
13 Dąbek Lucjan 4 1       4   4   13  
14 Dróżdż Andrzej 1 5 5 5   1 1 3   21  
15 Dryło Wirgiliusz     1     1       2  
16 Dziadura Eugeniusz 1   12 1   1   1   16  
17 Dziadura Łukasz 1                 1  
18 Gajda Krzysztof 1 1   6   8   8   24  
19 Godzina Zbigniew 1                 1  
20 Grzych Paweł     1 1   1   1   4  
21 Hełmecki Henryk     1             1  
22 Jadach Roman       4           4  
23 Kalinka Andrzej     10 1   1   1   13  
24 Kałdon Paweł           1 1 1   3  
25 Klimek Adam               1   1  
26 Kondracki Oskar     1 15           16  
27 Kopeć Janusz 1   1 2 10 1 1 1 4 21  
28 Kopeć Patryk                 1 1  
29 Kotulski Mariusz         10     1   11  
30 Kozioł Zbigniew         12 4 1   7 24  
31 Król Robert     1     3       4  
32 Król Wojciech     1             1  
33 Kruk Dariusz           1       1  
34 Kulig Wojciech     4 1   1 1     7  
35 Kuszaj Leonard     2           1 3  
36 Lasota Adrian 12   6 10   15 15 1   59  
37 Majsak Zbigniew     4             4  
38 Matusiak Gustaw     1             1  
39 Michno Witold           1       1  
40 Mroczek Sławomir   10 1       10 1 8 30  
41 Nasternak Grzegorz 1 4 1 8   1   1   16  
42 Nowak Bronisław 1 4 1   4 1 1 1 1 14  
43 Obierak Marek 4       4         8  
44 Ordon Lesław 15 8 7 3 5 4 4   4 50  
45 Polit Radosław           1       1  
46 Półtorak Tadeusz     1 1   6   1   9  
47 Rudnicki Leszek 6 1 1 1   1   7 1 18  
48 Skuza Piotr 10 15 1 7 15 2 10 10   70  
49 Szczytyński Michał               1   1  
50 Szyszka Arkadiusz     3 1           4  
51 Ślęzak Krzysztof 1 12   1       1 10 25  
52 Tarnawski Jerzy 8 7 8 15   5 1 12 2 58  
53 Walkowski Stanisław     1 1   1       3  
54 Wilk Czesław     1             1  
55 Wojnarowski Leszek 1 1 1 1   10 1 4   19  
56 Woźna Wanda           1   1   2  
57 Wróblewski Gabriel     1   6         7  
58 Zagórski Grzegorz               1   1  
59 Zdyrski Marek       1 7       1 9  
  Ilość zawodników startujących w zawodach 19 12 14 26 8 30 12 27 16    
  Kolor czerwony – punkty za sędziowanie