Zarząd Okręgu - wybrany na XII Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW

 

w dniu 6 lutego 2022 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1.

Pater Mariusz

Prezes Zarządu Okręgu

2.

Wrzesień Grzegorz

Wiceprezes ds. Sportu i Młodzieży

3.

Kokosa Zbigniew

Wiceprezes ds.. Zagospodarowania Wód

4.

Strojewski Ireneusz

Wiceprezes ds. Ochrony Wód

5.

Kaczmarski Andrzej

Skarbnik Zarządu Okręgu

6.

Jabłoński Krzysztof

Sekretarz Zarządu Okręgu

7.

Chmielewski Daniel

Członek Zarządu Okręgu

8.

Gawroński Grzegorz

Członek Zarządu Okręgu

9.

Jakóbczak Wojciech

Członek Zarządu Okręgu

10.

Korczak Janusz

Członek Prezydium

11.

Lasota Adrian

Członek Zarządu Okręgu

12.

Maj Edmund

Członek Prezydium

13.

Mizera Bartosz

Członek Zarządu Okręgu

14.

Neyman Tomasz

Członek Zarządu Okręgu

15.

Obierak Marek

Członek Prezydium

16.

Ordon Lesław

Członek Zarządu Okręgu

17.

Paciocha Marian

Członek Zarządu Okręgu

18.

Prychocen Jan

Członek Zarządu Okręgu

19.

Radomski Jerzy

Członek Zarządu Okręgu

20.

Rybicki Jarosław

Członek Prezydium

21.

Wąs Janusz

Członek Zarządu Okręgu

 

W związku ze śmiercią Kol. Leszka Ordona skład Zarządu Okręgu uzupełnił o Kol. Adam Mamuszka.

 

Okręgowa Komisja Rewizyjna

 

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Edward Mrówka

Przewodniczący

2.

Henryk Mianowany

Zastępca Przewodniczącego

3.

Tomasz Kacperkiewicz

Sekretarz

4.

Piotr Puzio

Członek

5.

Marek Futet

Członek

 

Okręgowy Sąd Koleżeński

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1.

Jabłoński Jarosław

Przewodniczący

2.

Zollner Tomasz

Zastępca Przewodniczącego

3.

Marzec Michał

Sekretarz

4.

Bielecki Ryszard

Członek

5.

Kasprzycki Konrad

Członek

6.

Krawiec Tomasz

Członek

7.

Teter Łukasz

Członek

 

 

 

RZECZNIKIEM DYSCYPLINARNYM OKRĘGU JEST KOL. MARIAN MACIEJSKI

 

 

Ponadto w Okręgu działają Komisje problemowe:

 

Komisja Ochrony Wód i Spraw Regulaminowych

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

 Strojewski Ireneusz Przewodniczący

2

Chmielewski Daniel Członek

3

Gawroński Grzegorz Członek

4

Ordon Lesław Członek

5

Paciocha Marian Członek

6

Rybicki Jarosław Członek

7

Szymański Łukasz Biuro Zarządu Okręgu

 

 

Komisja ds. Zagospodarowania Wód

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Kokosa Zbigniew

Przewodniczący

2

Chmielewski Daniel

Członek

3

Gawroński Grzegorz

Członek

4

Jakóbczak Wojciech

Członek

5

Kaczmarski Andrzej

Członek

6

Korczak Janusz

Członek

7

Neyman Tomasz

Członek

8

Obierak Marek

Członek

9

Radomski Jerzy

Członek

10

Swobodziński Ireneusz

Biuro Zarządu Okręgu

 

Komisja Ekonomiczna

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

 Kaczmarski Andrzej

Przewodniczący

2

 Jabłoński Krzysztof

Członek

3

Neyman Tomasz

Członek

4

Obierak Marek

Członek

5

Prychocen Jan

Członek

6

Golik Joanna

Biuro Z.O.

 

Komisja Odznak

Lp.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

 Maj Edmund

Przewodniczący

2

Chmielewski Daniel

Członek

3

Jakóbczak Wojciech

Członek

4

Neyman Tomasz

Członek

5

Obierak Marek

Członek

6

 Ordon Lesław

Członek

7

Paciocha Marian

Członek

8

Wąs Janusz

Członek

9

Figacz Sławomir

Biuro Z.O.

 

Skład Okręgowego Kapitanatu Sportowego
Okręgowa Komisja Sportowa
Lp. Nazwisko i Imię Funkcja
1 Wrzesień Grzegorz Przewodniczący
2 Radomski Jerzy Zastępca Przewidniczącego
3 Chwałek Mariusz Członek
4 Gawroński Grzegorz Członek
5 Jabłoński Jarosław Członek
6 Kokosa Zbigniew Członek
7 Lasota Adrian Członek
8 Linart Gracjan Członek
9 Mizera Bartosz Członek
10 Polański Jan Członek
11 Turosz Adam Członek
12 Wojniak Krzysztof Członek
13 Zőllner Józef Członek
14 Dąbek Ewa Biuro Z.O.
     
Kolegium Sędziowskie
Lp. Nazwisko i Imię Funkcja
1 Kaczmarski Andrzej  
2 Mrówka Edward  
3 Prychocen Jan  
4 Obierak Marek  
5 Ordon Lesław  
6 Pręga Stanisław Koordynator ds. Młodzieży
7 Dąbek Ewa Biuro Z.O.