REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 

„Piękno przyrody w moim obiektywie”

 

 

1. Organizatorem konkursu jest Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu.

2. Celem konkursu jest uwrażliwienie na piękno przyrody, edukacja w zakresie ekologii oraz jej ochrony dla przyszłych pokoleń.

3. Tematem konkursu są: Wiosenne cuda fauny i flory związane z wędkarstwem na terenie działania naszego Okręgu.

4. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież do 24 roku życia z terenu działania Okręgu PZW Tarnobrzeg , członkowie PZW jak i osoby nie zrzeszone.

5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy konkursowej w formie elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2021r.

Prace należy kierować na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6. Uczestnik konkursu może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie (wielkość max 3 MB , format : PNG , JPEG , BMP ).

7. Fotografie muszą być opisane i zawierać: tytuł, miejsce, datę wykonania , imię i nazwisko autora, datę urodzenia , adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy.

8. Nagrody mają charakter rzeczowy, nagrody niespodzianki.

9. Udział w konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.

10. Prace konkursowe nie mogą naruszać praw autorskich osób trzecich oraz zawierać treści obraźliwych, ośmieszających, naruszających powszechnie akceptowane zasady moralności.

11. Laureatami konkursu zostają uczestnicy, których prace zostaną najwyżej ocenione przez Jury. Wyniki konkursu wraz z imionami i nazwiskami laureatów konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu.

Termin ogłoszenia wyników zostanie podany po 10.06.2021r. i będzie uzależniony od ilości prac konkursowych .

12. Prace nagrodzone i wyróżnione przechodzą nieodpłatnie na własność Organizatora.

12. Zgłaszając pracę konkursową uczestnik oświadcza, że posiada do wykonanego zdjęcia pełne i nieograniczone prawa autorskie i przenosi je na Organizatora konkursu.

13. Zgłoszenie prac na konkurs uważane będzie za uznanie warunków Regulaminu, w tym wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

14. We wszystkich sprawach nieuregulowanych Regulaminem decyduje Jury konkursu.

 

Organizator

 

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 2021-1.pdf)REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO 2021-1.pdf
Rozmiar: 412 kB