Szanowni Państwo,

W związku z pomiarami prowadzonymi na zlecenie Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A (ECSW) na rzece San zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji członkom PZW w Tarnobrzegu o tych działaniach.

Prowadzone badania wymagają zainstalowania urządzeń pomiarowych. Ich lokalizacja i wygląd zostały przedstawione w załączonej ulotce.

Niestety zdarzają się przypadki usuwania tych urządzeń lub ich samoistnego przemieszczania.

Prosimy o zwrócenie uwagi na obecność urządzeń i zgłaszanie, jeśli zaobserwują państwo brak urządzenia we wskazanym miejscu - pozwoli to szybką reakcję i zastąpienie brakującego urządzenia.

Jeżeli nawet takie urządzenie zostałoby przez kogoś wyciągnięte z wody prosimy o zgłaszanie tego i jeśli to możliwe o zwrot wyciągniętego urządzenia. Urządzenia zawierają zgromadzone dane pomiarowe.

Jeżeli ktoś znalazłby takie urządzenie na brzegu również prosimy o zgłaszanie jego lokalizacji pozostawiając urządzenie na brzegu lub w miarę możliwości przekazanie urządzenia do ECSW.

Liczymy na współpracę z Państwa strony.

 

Agnieszka Szeliga 

Specjalista ds. Ochrony Środowiska 

kom. +48 730 004 537 

 

Kontakt do firmy prowadzącej pomiary:

Zakład Badań Ekologicznych

Roman: + 48 508 393 988

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. https://zakladbadanekologicznych.wordpress.com

Karol: + 48 502 335 098

Załączniki:
Pobierz plik (Ulotka informacyjna - pomiary na rz. San.pdf)Ulotka informacyjna - pomiary na rz. San.pdf
Rozmiar: 2050 kB